Gjatë takimit me presidentin Trump, mbretëresha Elisabeta fton të bijën të ndërhyjë, përgjigjia e princeshës JEHONË në mediat botërore (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 12:22 05-12-2019 Gjatë takimit me presidentin Trump, mbretëresha Elisabeta fton të bijën të ndërhyjë, përgjigjia e princeshës JEHONË në mediat botërore (VIDEO)

Gjatë një takimi të mbretëreshës Elisabeta me presidentin Trump, gjesti i vajzës së saj, princeshës Ana, mori vëmendjen e mediave botërore.

Në një pritje në Buckingham Palace, teksa po përshëndeste presidentin Trump dhe bashkëshorten e tij, Melania, mbretëresha e shoqëruar nga Carlo dhe Camila ka thirrur të bijën: dëshironte që ajo t’i bashkohej këtij takimi ose ndoshta kërkonte që princesha të ndërhynte në diçka që nuk po shkonte mirë.

Por vajza e saj ka ngritur supet dhe nuk ka shkuar drejt së ëmës. Ndërkohë mister mbetet ajo çfarë mbretërëesha kërkonte që vajza të bënte.

Në videon e mëposhtme vemë re se ka pasur një përplasje gjatë takimit të mbretëreshës me Melanian. Teksa ajo ka zgjatur dorën të takonte zonjën e parë të Amerikës, kjo e fundit ka takuar Camilën.

Sipas ekspertëve, princesha Ana ka si detyrë të mbikqyrë protokollin për eventet që mbahen në ketë pallat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 629 vajza pakistaneze shiten si nuse në Kinë
Bombardimet në Siri, nxirren mrekullisht nga rrënojat tre fëmijë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011465072631836
array(1) { ["section"]=> string(145) "gjate-takimit-me-presidentin-trump-mbreteresha-elisabeta-fton-te-bijen-te-nderhyje-pergjigjia-e-princeshes-jehone-ne-mediat-boterore-video-188498" }