“Gjej vend e futu Shqipëri”, Ermal Mamaqi 'tallet' me fitoren e Trump (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:12 09-11-2016 “Gjej vend e futu Shqipëri”, Ermal Mamaqi 'tallet' me fitoren e Trump (Foto)

Fitorja e republikanit Donald Trump si president i SHBA-së është komentuar gjatë dhe nuk është pritur aspak mirë nga një pjesë e mirë e personazheve të njohura të huaj dhe shqiptarë.

Një ndër ta ka qenë edhe moderatori Ermal Mamaqi i cili nëpërmjetë një postimi ‘tallet’ me fitoren e tij.

"Fitoi Trump, gjej vend e futu në Shqipëri" shkruan Mamaqi bashkangjitur një fotoje me personazhe të ‘frikshme’ duke ironizuar fushatën e Trump e cila e bëri atë presidentin e ri të SHBA-ve.

ermal_mamaqi2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024829864501953
array(1) { ["section"]=> string(75) "gjej-vend-e-futu-shqiperi-ermal-mamaqi-tallet-me-fitoren-e-trump-foto-58983" }