Gjeli i detit i Shtëpisë së Bardhë, Trump e dërgon në hotel me pesë yje para se ta therin (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 22:33 25-11-2019 Gjeli i detit i Shtëpisë së Bardhë, Trump e dërgon në hotel me pesë yje para se ta therin (VIDEO) Dy gjelat e detit te Shtepise se Bardhe, Bread dhe Butter, simbol i Dites se Falenderimeve

Bread dhe Butter janë dy gjelat e detit që do të luftojnë me njëri-tjetrin në Shtëpinë e Bardhë.

Ai që do të fitojë, do të marri faljen nga presidenti Trump në Shtëpinë e Bardhë që të mos theret për Ditën e Falenderimeve.

Dy gjelat e detit më të famshëm për momentin, mesa duket po kalojnë shumë mirë në udhëtimin e tyre në Uashington DC.

Gjelat e detit u vendosën në një suitë luksoze në Hotelin Willard InterContinental ditën e djeshme.

Normalisht, prenotimi i një suite në Willard do të kushtojë të paktën 200 dollarë në natë, por Bread dhe Butter morën këtë herë trajtimin e tapeteve të kuqe.

Një konferencë shtypi u mbajt ditën e djeshme në Willard InterContinental për të njoftuar emrat e gjelave të detit.

gjelalalla.jpg

turkey.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0044050216674805
array(1) { ["section"]=> string(101) "gjeli-i-detit-i-shtepise-se-bardhe-trump-e-dergon-ne-hotel-me-pese-yje-para-se-ta-therin-video-187225" }