‘Gjen arsye për të na mbajtur brenda, je shumë i neveritshëm’, Rama i kthehet keq qytetares: E mjera ti, tre herë e trashë ke Zoti

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:56 24-04-2020 ‘Gjen arsye për të na mbajtur brenda, je shumë i neveritshëm’, Rama i kthehet keq qytetares: E mjera ti, tre herë e trashë ke Zoti

Kryeministri Edi Rama njihet për replikat e tij të ashpra shpesh me komentuesit.

Kështu ka bërë edhe këtë herë me një komentuese të quajtur ‘Kristina’ e cila e ka akuzuar se shpik arsye për t’i mbajtur njerëzit brenda e madje e ka quajtur të ‘neveritshëm’.

Rama nuk ka ndenjur pa ia kthyer duke e quajtur të mjerë.

‘Kristina Kristina Kristina…. Emër i vënë me aq dashuri e pritshmëri nga prindërit dhe tre herë e trashë ke Zoti’, i shkruan kryeministri.

Më poshtë replikat:

94127906_274738156878295_9028607115500978176_n.png

 

94359491_1740865192723437_7328605102070038528_n.png94304714_650034728905555_1347376067328868352_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010036945343018
array(1) { ["section"]=> string(131) "gjen-arsye-per-te-na-mbajtur-brenda-je-shume-i-neveritshem-rama-i-kthehet-keq-qytetares-e-mjera-ti-tre-here-e-trashe-ke-zoti-203865" }