Gjen një kuti druri në mbeturina, kur e hap zbulon vizatime të mistershme aliene (Foto-galeri)

Publikuar tek: bota, më 20:17 31-10-2017 Gjen një kuti druri në mbeturina, kur e hap zbulon vizatime të mistershme aliene (Foto-galeri)

Një kuti e mistershme me vizatime të pashpjegueshme është gjetur në një shtëpi të braktisur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vajza që kishte blerë shtëpinë e vjetër tregon se teksa po e rriparonte zbuloi këtë kuti prej druri. Kur e hapi ajo mbeti pa fjalë nga çka kishte brenda kutisë.

Dhjetra fletë me tekste dhe vizatime tepër të detajuara mbi atë që ajo e quan si teknologji aliene.

Shumë njerëz besojnë se skemat e vizatuara në letër janë plane për ndërtimin e një “makine kohe’, ndërsa shumë të tjerë mendojnë se ato janë pjesë e fantazisë të ndonjë personi që i ka vizatuar vite më praë.

Në kuti gjenden edhe disa harta si dhe krijesa mitologjike.

asdwefwegf3gh.jpg

dfwsf34wgtr4g4rh.jpg

asdfqadfqw3fr3f.jpg

szdfswfwerfeghh.jpg

dfgegh5th5h.jpg

asdcfswgr4rh4h.jpg

asdfwefwegf3egh.jpg

fwer3e5h3egtr.jpg

fgerth4rt6h4rth.jpg

dferg3e5thju5j5j.jpg

dfwergh5hy45h.jpg

Imazhet e plota: IMGUR

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berluskoni sërish nën hetim, ja akuza që rëndon mbi të
Festa ka filluar, Halloween zbarkon në Shtëpinë e Bardhë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010836124420166
array(1) { ["section"]=> string(97) "gjen-nje-kuti-druri-ne-mbeturina-kur-e-hap-zbulon-vizatime-te-mistershme-aliene-foto-galeri-97880" }