Gjen sozinë e tij, Olsi Bylyku nuk po u beson syve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:26 21-08-2019 Gjen sozinë e tij, Olsi Bylyku nuk po u beson syve (FOTO)

Olsi Bylyku është një nga aktorët e humorit më të njohur për momentin.

Ai është po ashtu edhe shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit edhe momente gazmore.

Ndërkohë, së fundmi Olsi ka publikuar një foto, me të cilën bën me dije se ka gjetur sozinë e tij. Dhe është Eugenio Derbez, aktori i njohur meksikan.

'Nuk e dim dmth', shkruan Olsi, ku duket se nuk u beson as syve për ngjashmërinë e madhe.

olsi-bylyku-768x1449.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023157835006714
array(1) { ["section"]=> string(61) "gjen-sozine-e-tij-olsi-bylyku-nuk-po-u-beson-syve-foto-175913" }