Gjenden dy fëmijë të humbur në Tiranë, policia apel familjarëve

Publikuar tek: aktualitet, më 20:40 25-10-2015 Gjenden dy fëmijë të humbur në Tiranë, policia apel familjarëve

Dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë, të moshës 2 dhe 3 vjeç janë gjetur disa minuta më parë nga efektivët e Komisariatit Nr. 4 në Tiranë.

Fëmijët janë shoqëruar në ambientet e komisariatit 4 ku edhe ndodhen aktualisht, ndërsa policia i kërkon familjarëve të paraqiten pranë komisariatit për të marë fëmijët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ligji për sigurinë publike e kthen Shqipërinë në një “Big Brother” gjigand, kamera në çdo cep
Rinas - Arrestohen zyrtarët e Policisë Kufitare të aeroportit »
Article Logic
Execution time: 0.011159181594849
array(1) { ["section"]=> string(68) "gjenden-dy-femije-te-humbur-ne-tirane-policia-apel-familjareve-23955" }