Gjenden eshtrat e një shqiptari në Korfuz, dyshohet se i përkasin 35-vjeçarit të zhdukur

Publikuar tek: aktualitet, më 15:00 12-11-2019 Gjenden eshtrat e një shqiptari në Korfuz, dyshohet se i përkasin 35-vjeçarit të zhdukur

Mëngjesin e sotëm janë gjendur eshtrat e një shqiptari në Korfuz të Greqisë.

Mësohet se eshtrat e varrosura u gjetët nga një banor i zonës, që punonte me traktor.

Sakaq, pranë eshtrave është gjetur pasaporta e një 35-vjeçari shqiptar, i cili ishte deklaruar i humbur që në prill të 2018.

Policia po heton mundësinë për përfshirje kriminale, si dhe ka nisur nga puna për ekzaminimin e kufomës.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063262939453125
array(1) { ["section"]=> string(94) "gjenden-eshtrat-e-nje-shqiptari-ne-korfuz-dyshohet-se-i-perkasin-35-vjecarit-te-zhdukur-185617" }