Gjenden granata dhe fishekë në Shkodër, nisen me urgjencë forcat xheniere

Publikuar tek: aktualitet, më 14:57 01-06-2020 Gjenden granata dhe fishekë në Shkodër, nisen me urgjencë forcat xheniere Ilustruese

Në një truall në Shkodër janë gjetur disa granata dhe fishekë.

Bëhet me dije se granatat dhe fishekët e gjetur në fshatin Gur të Zi janë disavjeçarë

Pasi u konstatuan nga banorët menjëherë janë lajmëruar forcat xheniere të cilat pritet të shkojnë nga momenti në moment për t'i kontrolluar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093710422515869
array(1) { ["section"]=> string(79) "gjenden-granata-dhe-fisheke-ne-shkoder-nisen-me-urgjence-forcat-xheniere-208632" }