Gjenden të pajetë 28 klandestinë në bregdetin Italian

Publikuar tek: bota, më 07:46 05-10-2016 Gjenden të pajetë 28 klandestinë në bregdetin Italian

Të paktën 28 trupa të pajetë janë gjetur në 24 orët e fundit në bregdetin Italian.

Mësohet se trupat e pajetë janë gjetur në Siçili.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se viktimat janë klandestinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zëvendëspresidenti, Biden 'gozhdon' Trump: Nuk është i keq, por injoranca e tij nuk ka fund
Eksperimenti i Robit tronditës. Mban në sup prehrat e një jave dhe s’lahet prej një viti për një qëllim madhor »
Article Logic
Execution time: 0.010468006134033
array(1) { ["section"]=> string(59) "gjenden-te-pajete-28-klandestine-ne-bregdetin-italian-55126" }