Gjendet arma e vrasjes së dyfishtë në Kamëz

Publikuar tek: aktualitet, më 10:29 06-11-2015 Gjendet arma e vrasjes së dyfishtë në Kamëz Foto ilustruese

Gjendet arma e krimit për ngjarjen e ndodhur më datë 4 Nëntor 2015 ku mbeti i vrarë shtetasi V.K dhe R.K. Gjithashtu filloi procedimi penal në gjëndje të lirë për shtetasin Q. M, 71 vjeç , banues në Tiranë.

Shtetasit Xhelal Daci dhe Krenar Baja dyshohet se kanë fshehur armën e krimit, pistoletë tip “TT”, e cila u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale në vendin e quajtur “Ura e Zgafnarit” Bathore. Policia e Kryeqytetit arrestoi ditën e djeshme në Bathore shtetasit E.D, Xhelal Daci dhe Krenar(Ezel) Baja , të cilët dyshohet se janë përgjegjës për ngjarjen e ndodhur më datë 4 Nëntor 2015 në Kamëz ku mbeti i vrarë shtetasi V.K dhe R.K. . Materialet i kaluan Prokurorisë për hetime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prangoset anëtari i bandës së “Rrugës Bardhyl”, miku i Franc Konomit
Raporti i Gjermanisë/ Azilkërkuesit, Shqipëria sërish e dyta pas Sirisë »
Article Logic
Execution time: 0.01313304901123
array(1) { ["section"]=> string(49) "gjendet-arma-e-vrasjes-se-dyfishte-ne-kamez-24786" }