Gjendet bombë në tregun e Krishtlindjeve, evakuuohen qytetarët

Publikuar tek: bota, më 18:37 01-12-2017 Gjendet bombë në tregun e Krishtlindjeve, evakuuohen qytetarët

Policia gjermane ka gjetur një bombë në tregun e Krishtlindjeve në Potsdam të Gjermanisë.

Bomba e gjetur është e improvizuar. Policia ka kryer menjëherë evakuuimin e zonës.

Gati 11 muaj më parë, Berlini u trondit nga një sulm me kamion në një treg Krishtlindjesh që shkaktoi 12 të vdekur dhe dhjetra të plagosur.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012388944625854
array(1) { ["section"]=> string(68) "gjendet-bombe-ne-tregun-e-krishtlindjeve-evakuuohen-qytetaret-101558" }