Gjendet e pajetë një grua pranë liqenit të Sharrës në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:49 14-02-2019 Gjendet e pajetë një grua pranë liqenit të Sharrës në Tiranë Foto ilustruese

Gjendet një grua e pajetë pranë liqenit të Sharrës.

Mësohet se viktima është rreth 45 vjeç, ndërkohë nuk dihet ende identiteti.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 08:18, pranë liqenit të Sharrës është gjetur një trup i pajetë, i gjinisë femër, e moshës rreth 40-45 vjeçe. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04800009727478
array(1) { ["section"]=> string(67) "gjendet-e-pajete-nje-grua-prane-liqenit-te-sharres-ne-tirane-152688" }