Gjendet e vdekur brenda shtëpisë një grua në Korçë, flasin fqinjët

Publikuar tek: aktualitet, më 10:04 25-01-2017 Gjendet e vdekur brenda shtëpisë një grua në Korçë, flasin fqinjët

Një grua e moshuar e cila jetonte e vetme gjendet e vdekur në banesën e saj në lagjen 16 të qytetit të Korçës.

Ka qenë shërbimi zjarrfikës ai që pasi ka hyrë brenda ka konstatuar vdekjen e Krahina Hysankollit. Fqinjët thanë se e moshuara prej katër ditesh nuk është parë të dalë nga banesa. Policia nuk ka bërë të ditur zyrtarisht asgjë zyrtarisht për vdekjen e saj, por fqinjët nuk e përjashtojnë mundësinë e vdekjes së saj nga i ftohti pasi e moshuara jetonte e vetme dhe pa kujdesin e ndokujt.

Megjithatë, mjekesia ligjore pritet të përcaktojë shkaqet e vdekjes së gruas së moshuar.

ko.jpg

ko1.jpg

ko3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elona Agolli rrëfen arsyet e postimit në Facebook: Dritëroi është mirë, moment dobësie i imi
Goditen 6 raste të mitëdhënies, qytetarët tentuan korruptimin e policisë rrugore dhe kufitare »
Article Logic
Execution time: 0.010549068450928
array(1) { ["section"]=> string(71) "gjendet-e-vdekur-brenda-shtepise-nje-grua-ne-korce-flasin-fqinjet-66596" }