Gjendet e vdekur në banesë aktorja e njohur

Publikuar tek: bota, më 11:56 01-03-2019 Gjendet e vdekur në banesë aktorja e njohur

Aktorja amerikane Lisa Sheridan ka vdekur në moshën 44 vjeçare.

Aktorja u gjet e pajetë në shtëpinë e saj në New Orleans, Luiziana. Rrethanat e vdekjes mbeten ende mister.

Ndërkaq, lajmin e konfirmoi menaxherja e saj Mitch Clem konfirmoi për People.com.

"Ne të gjithë e donim shumë Lisin dhe u shkatërruam nga humbja që të gjithë ne ndjejmë. Ajo vdiq të hënën në mëngjes, në shtëpi, në banesën e saj në Neë Orleans. Ne jemi duke pritur për një raport të gjykatës për shkakun e vdekjes ".

 Ajo ka luajtur në shumë filma e seriale të famshme amerikane. Ndër më të njohurit janë “CSI”, “Las Vegas”, “The Mentalist” etj.

gettyimages-1865787.jpg

lisasheridan2802c.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012908935546875
array(1) { ["section"]=> string(50) "gjendet-e-vdekur-ne-banese-aktorja-e-njohur-154715" }