Gjendet e vdekur në banesë vrasësja me pagesë e El Çapos, e njohur si 'Kim Kardashian' i karteleve

Publikuar tek: bota, më 10:39 19-09-2019 Gjendet e vdekur në banesë vrasësja me pagesë e El Çapos, e njohur si 'Kim Kardashian' i karteleve

Vrasësja me pagesë e El Çapos, ish kreut të bandës së Sinaloas, e cila njihej gjithashtu si “Kim Kardashian” e karteleve, Claudia Felix është gjetur e vdekur në shtratin e të dashurit, dhe ende nuk dihen shkaqet e vdekjes.

Autoritetet meksikane thonë se 35-vjeçarja është gjetur e vdekur në një shtëpi në Isla Musala, në shtetin Sinaloa të Meksikës.

Sipas mediave lokale, 35-vjeçarja vdiq gjatë natës dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur për shkak të bllokimit të rrugëve të frymëmarrjes.

Në trupin e saj është gjetur prani e lartë droge dhe alkooli, ndaj nuk është ende e qartë nëse fryma i është bllokuar aksidentalisht, nga ndonjë mbidozë, apo me forcë nga dikush.

uu.jpg

112.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01281213760376
array(1) { ["section"]=> string(102) "gjendet-e-vdekur-ne-banese-vrasesja-me-pagese-e-el-capos-e-njohur-si-kim-kardashian-i-karteleve-178986" }