Gjendet e vdekur në një dhomë hoteli këngëtarja e njohur

Publikuar tek: bota, më 13:53 10-12-2017 Gjendet e vdekur në një dhomë hoteli këngëtarja e njohur

Është gjetur  e vdekur në një dhomë hoteli, këngëtarja e njohur britanike Daniella Obeng. Mësohet se 32-vjeçarja kishte 6 ditë që qëndronte në Katar, ku edhe u gjet e vdekur në dhomë.

Ndërsa, ajo prej vitesh vuante nga epilepsia dhe një tumor në tru, shkruan The Sun, transmeton newsbomb.al.

I dashuri i saj Stefan Paunefku mes dhimbjes thotë se autoritetet angleze e cilësuan si të paaftë për punë, kështu ajo u detyrua të zhvendoset në Katar ku gjeti punë si këngëtare në një hotel për të siguruar të ardhura. 

nintchdbpict000372118553.jpg

 

nintchdbpict000372121572.jpg

 

nintchdbpict000372121576.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arkeologët zbulojnë dy varreza të lashta në Egjipt
Njohja e Jeruzalemit nga SHBA, vjen mesazhi i Papa Françeskut »
Article Logic
Execution time: 0.011680841445923
array(1) { ["section"]=> string(63) "gjendet-e-vdekur-ne-nje-dhome-hoteli-kengetarja-e-njohur-102586" }