Gjendet e vetëvarur në oborrin e shtëpisë 55-vjeçarja nga Preza

Publikuar tek: aktualitet, më 08:25 29-05-2017 Gjendet e vetëvarur në oborrin e shtëpisë 55-vjeçarja nga Preza

Tiranë-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gjeç Kodër, në Prezë ku një 55 vjeçare është gjetur e vetëvarur në oborrin e shtëpisë.

Policia bën me dije se sot rreth orës 05:30 të mëngjesit, në fshatin Gjeç Kodër, Prezë, në oborrin e banesës është gjetur e vetëvarur shtetasia L. A., 55 vjeçe.

Nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërkohë po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të dehur dhe pa leje drejtimi, dy persona pësojnë aksident dhe përfundojnë në spitalin e Lushnjes (EMRAT)
Plagoset një polic në Tiranë sot në mëngjes, zbulohet konflikti ku u përfshi efektivi »
Article Logic
Execution time: 0.02020001411438
array(1) { ["section"]=> string(69) "gjendet-e-vetevarur-ne-oborrin-e-shtepise-55-vjecarja-nga-preza-80333" }