Gjendet gomonia e braktisur pranë Sazanit, dyshohet se një person është hedhur në det

Publikuar tek: aktualitet, më 12:27 11-03-2017 Gjendet gomonia e braktisur pranë Sazanit, dyshohet se një person është hedhur në det

Pranë ishullit të Sazanit ëshë gjetur një gomone e braktisur.

Mirëpo kanë lindur dyshime për një person që mund të ketë rënë në det.

Anija e Forcës detare ka marrë urdhër për të kontrolluar nëse bëhet fjalë për ndonjë person që mund të jetë hedhur në det apo të ketë pësuar ndonjë incident.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U nda sot papritur nga jeta, dëshmia e fortë ish-drejtorit të Policisë: Për kokën e Azem Hajdarit u paguan 150 mijë USD
Tahiri i dorëzon dorëheqjen Ramës dhe mbledh për drekë të gjithë drejtorët e policisë »
Article Logic
Execution time: 0.012320995330811
array(1) { ["section"]=> string(90) "gjendet-gomonia-e-braktisur-prane-sazanit-dyshohet-se-nje-person-eshte-hedhur-ne-det-71546" }