Gjendet i mbytur në liqen 16 vjeçari

Publikuar tek: bota, më 09:01 07-09-2018 Gjendet i mbytur në liqen 16 vjeçari 16 vjeçari Harry Sykes

Lojtari britanik i “rugby” Harry Sykes është gjetur i vdekur anës liqenit gjatë një udhëtimi në Francë për një turne sportiv.

Pas alarmit se të mërkurën në mbrëmje Harry mungonte në mbledhjen e skuadrës, trupi i tij është gjetur nga polumbarët në liqen në zonën e Carcassonne në jug të Francës.

16 vjeçari kishte udhëtuar me shokët e ekipit nga Halifax Elite Rugby Academy, ndërsa në një deklaratë në faqen e Facebook ekipi i shpreh ngushëllimet familjarëve dhe shokëve të tij.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump letër homologut maqedonas: Ju përgëzoj ju dhe qytetarët
Historia që gozhdoi mbarë botën, 12 fëmijët “rikthehen” përsëri në shpellë »
Article Logic
Execution time: 0.010888814926147
array(1) { ["section"]=> string(43) "gjendet-i-mbytur-ne-liqen-16-vjecari-133472" }