Gjendet i mbytur në rezervuar një 53 vjeçar në Bilisht, dje u largua nga shtëpia dhe s’u kthye më

Publikuar tek: aktualitet, më 10:51 07-07-2020 Gjendet i mbytur në rezervuar një 53 vjeçar në Bilisht, dje u largua nga shtëpia dhe s’u kthye më Ilustruese

Ditën e sotme ëshë gjendur i mbytur në një rezervuar në Bilisht një 53 vjeçar.

Bëhet fjalë për 53 vjeçarin Artan Arapi.

53 vjeçari ka qenë i alkolizuar dhe dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Ai ishte larguar ditën e djeshme nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer me.

Njoftimi i policisë: Ditën e sotme në mëngjes, afër qytetit të Bilishtit, në vendin e quajtur "Rezervuari i Sellcave", dyshohet të jetë mbytur aksidentalisht shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, banues në Bilisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097720623016357
array(1) { ["section"]=> string(103) "gjendet-i-mbytur-ne-rezervuar-nje-53-vjecar-ne-bilisht-dje-u-largua-nga-shtepia-dhe-s-u-kthye-me-213100" }