Gjendet i pajetë 38 vjeçari në Elbasan, mister shkaqet (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:10 08-04-2020 Gjendet i pajetë 38 vjeçari në Elbasan, mister shkaqet (EMRI) Foto ilustruese

Një 38 vjeçar është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Sipas informacioneve të para, viktima është shtetasi Leonard Murrizi i cili është gjetur i pajetë në banesën e tij nga i vëllai, në lagjen “Beqir Dardha” të qytetit.

Ka qenë i vëllai i viktimës ai që ka njoftuar Policinë për ndihmë pasi prej orësh telefononte 38 vjeçarin por ai nuk i përgjigjej. Menjëherë ai është nisur drejt shtëpisë së Leonardit dhe ka nisur të trokasë dhe t’i bjerë celularit njëkohëshisht, ndërsa nga jashtë dëgjonte zilen e tij.

Ngjarja është raportuar në orën 22.00 të mbrëmjes së sotme, ndërsa në banesën e viktimës ka mbërritur dhe Policia por në pamundësi për të hapur derën është kërkuar ndihma e repartit zjarrfikës. Ekipi zjarrfikës ka hapur derën e banesës së Leonard Murrizit dhe në prezencë të Policisë dhe të vëllait të tij, është konstatuar trupi i tij pa shenja jete.

Trupi i pajetë i Leonard Murrizit është dërguar në morgun e qytetit të Elbasanit ku pritet të përcaktohet shkaku i vdekjes së tij. Ai jetonte i vetëm në banesë pasi fëmijët dhe bashkëshortja ndodheshin në Greqi.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095109939575195
array(1) { ["section"]=> string(65) "gjendet-i-pajete-38-vjecari-ne-elbasan-mister-shkaqet-emri-201922" }