EMRI/ Jetonte i vetëm në shtëpi, gjendet i pajetë një burrë në Rrogozhinë: Dyshohet të ketë vdekur para 3 ditësh

Publikuar tek: aktualitet, më 20:23 28-11-2020 EMRI/ Jetonte i vetëm në shtëpi, gjendet i pajetë një burrë në Rrogozhinë: Dyshohet të ketë vdekur para 3 ditësh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gosë të Rrogozhinës, ku është gjendur në banesë një trup i pajetë.

Bëhet me dije se është gjetur i pajetë në banesën e tij Hizer Abazi.

Mësohet se Abazi ka pasur problem me alkoolin dhe se jetonte i vetëm pasi ishte ndarë disa kohë më parë nga bashkëshortja.

Dyshohet se personi ka ndërruar jetë tre ose katër ditë më parë.

Sakaq, trupi i pajetë është dërguar drejt morgut, ku pritet të bëhet autopsia për të gjetur shkaqet e vdekjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « EMRAT/ Ja kush janë ekzekutuesit e Ridvan Ramazanit sot në Shkodër: Djali i ishte konfliktuar me dy vëllezërit, ata i vranë babanë
'Personat që pijnë cigare kanë imunitet ndaj Covid-19', mjekja e njohur: Duhanpirësit dhe alkoolistët e kanë... »
Article Logic
Execution time: 0.010054111480713
array(1) { ["section"]=> string(78) "gjendet-i-pajete-nje-burre-ne-rrogozhine-jetonte-i-vetem-ne-shtepi-emri-229474" }