Gjendet i plagosur me armë zjarri një person në Urën Vajgurore

Publikuar tek: aktualitet, më 19:55 29-11-2020 Gjendet i plagosur me armë zjarri një person në Urën Vajgurore Ilustruese

Një person është gjendur i plagosur me armë zjarri në Urën Vajgurore, tashmë e njohur si Dimal.

Nuk dihet ende identiteti i tij, ndërkohë që policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Më datë 29.11.2020, ora 19:00, është njoftuar Salla Operative se në fshatin Poshnje, Ura Vajgurore, tek karburanti ‘’Azizi’’, është vetëplagosur me armë zjarri shtetasi I.A.

Shtetasi I.A, është jashtë rrezikut për jetën, po merr ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Berat.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « HISTORIA PREKËSE/ Babai për vajzën: Në shtëpi e mbuloja me plastmas që mos e lagte shiu, më kërkoi një arush kur ishte 6 vjeçe por s’kisha mundësi t’ia blija, po ia sjell sot për ditëlindje
‘Më kanë shërbyer me përkushtim’, infermierja e shëruar nga koronavirusi nuk kursehet: Mjekët tanë janë heronj! »
Article Logic
Execution time: 0.013046979904175
array(1) { ["section"]=> string(69) "gjendet-i-plagosur-me-arme-zjarri-nje-person-ne-uren-vajgurore-229567" }