Gjendet i varur në garazhin e makinës një person në Durrës, pistat e para të policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:42 16-01-2018 Gjendet i varur në garazhin e makinës një person në Durrës, pistat e para të policisë

Gjendet i varur një person në në garazhin e makinës në Durrës.

Viktima 52-vjeç me inicialet Xh.M u gjet i varur në garazhin pranë banesës në lagjen nr .13 dhe paraprakisht sipas policisë vuante nga depresioni.

“Më datë 15.01.2018, në lagjen nr .13, pranë banesës, në garazhin e mjetit është gjetur i varur, shtetasi XH.M, vjeç 52. Nga veprimet e kryera rezultoi se vuante nga depresioni. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për vlerësim”, sqaron policia. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mblidhen FIRMAT, studentët paralajmërojnë protestë të fuqishme më 24 janar
Shpërthim tritoli në rrugën nacionale, hidhet në erë makina e biznesmenit (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010287046432495
array(1) { ["section"]=> string(91) "gjendet-i-varur-ne-garazhin-e-makines-nje-person-ne-durres-pistat-e-para-te-policise-106765" }