Gjendet i varur pranë banesës në 50-vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 23:12 21-07-2019 Gjendet i varur pranë banesës në 50-vjeçar Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos, ku një 50-vjeçar është gjetur i pajetë pranë banesës së tij.

Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur trupin e 50-vjeçarit të varur në një pemë, në afërsi të banesës. Policia dhe hetuesit kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve. Paraprakisht dyshohet se 50-vjeçari është vetëvarur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026618957519531
array(1) { ["section"]=> string(49) "gjendet-i-varur-prane-baneses-ne-50-vjecar-172910" }