Gjendet i vdekur biznesmeni shqiptar në shtëpi

Publikuar tek: aktualitet, më 23:20 23-07-2019 Gjendet i vdekur biznesmeni shqiptar në shtëpi Foto ilustruese

Biznesmeni i njohur nga Kosova, Fehmi Gashi mësohet se është gjetur pa shenja jete nga familjarët në baesën e tij.

Biznesmeni 42 vjeçar ishte i njohur për rrjetin e butiqeve ‘Charlie’.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen Dardania. Vdekja është konstatuar në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen detaje të tjera.

Njoftimi i Policisë:

‘Me datë 23.07.2019 rreth ores 10:50h, Prishtine (L.Dardania) në banesen e tij nga familjarët është gjetur i vdekur personi F.G.,1977, vdekjen e viktimës e ka konstatuar njësia e Urgjencës Prishtinë në vendin e ngjarjes kanë dale njësite e nevojshme policore. Lidhur me veprimet është njoftuar Prokurori kujdestar dhe Njësia e Hetimeve Rajonale’, thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007004976272583
array(1) { ["section"]=> string(53) "gjendet-i-vdekur-biznesmeni-shqiptar-ne-shtepi-173146" }