Gjendet i vdekur brenda në makinë 53 vjeçari, policia sqaron çfarë ka ndodhur

Publikuar tek: aktualitet, më 09:49 06-01-2017 Gjendet i vdekur brenda në makinë 53 vjeçari, policia sqaron çfarë ka ndodhur

Gjendet një person i pajetë brenda makinës së tij tip “Mercedez Benz”.

 Sipas policisë, më datë 05.01.2017, rreth orës 09:30, në rrugën interurbane dytësore Gosë-Vilë Bashtovë, është gjetur i vdekur brenda në automjetin tip Mercedes Benz shtetasi F. F., 53 vjeç, banues në Durrës, i cili ishte rrëzuar në një kanal.

Siç bën me dije policia, nga veprimet e kryera dyshohet se vdekja ka ardhur nga humbja e kontrollit të automjetit që drejtonte. Parashikuar nga Neni 290 i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vret veten me automatik brenda shtëpisë një person në Tiranë
Moti i keq, si është situata në gjithë SHQIPËRINË: Trashësia e dëborës mbi 1 metër (AKSET E BLLOKUARA DHE TË KALUESHME) »
Article Logic
Execution time: 0.013001918792725
array(1) { ["section"]=> string(82) "gjendet-i-vdekur-brenda-ne-makine-53-vjecari-policia-sqaron-cfare-ka-ndodhur-64725" }