Gjendet i vdekur në hotel ish-pjesëmarrësi i Big Brother

Publikuar tek: bota, më 16:16 12-04-2016 Gjendet i vdekur në hotel ish-pjesëmarrësi i Big Brother

Producenti amerikan dhe pjesëmarrës në reality shoë Big Brother, David Gest, është gjetur i vdekur në hotelin “Four Seasons” në Canary Warf të Londrës.

Gest ishte 62 vjeç. Shkaqet e vdekjes së tij janë ende të paqarta por policia tha se nuk kishte rrethana të dyshimta në vendngjarje. Ndërsa lajmi është konfirmuar nga miku i tij, Imad Handi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tabela gjigande ku shkruhet “Islam i përgjakshëm” shkakton revoltë në SHBA
Njerëzit po shkaktojnë zhvendosjen e Polit të Veriut »
Article Logic
Execution time: 0.010367155075073
array(1) { ["section"]=> string(62) "gjendet-i-vdekur-ne-hotel-ish-pjesemarresi-i-big-brother-37506" }