Gjendet i vdekur në një shkurre, masakrohet futbollisti i njohur

Publikuar tek: sport, më 21:02 29-10-2018 Gjendet i vdekur në një shkurre, masakrohet futbollisti i njohur

Një ngjarje shumë e rëndë ka tronditur botën e futbollit.

Ylli i Sao Paulo, Daniel Correa Freitas, 24-vjeçar, është gjetur i vdekur në një shkurre në Sao Jose does Pinhais në shtetin jugor të Brazilit, Parana, nga disa persona që po shëtisnin pranë, ku sipas raportimeve ai ishte i tëri i masakruar.

Klubi i tij, që merr pjesë në nivelin e parë të futbollit brazilian, shkroi në Twitter: “Klubi i futbolli Sao Paulo njofton me dhimbje të madhe për vdekjen e Daniel Correa Freitas”.

Një polic që e ka parë viktimën ka thënë për mediat braziliane: “Nga pamjet e trupit të tij, ai është vrarë dhunshëm.” “Ai kishte dy prerje në qafë, kokën e kishte gati të prerë dhe organet gjenitale të masakruara”.

yku.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk “nderon” vetëm SHQIPËRIA, KOSOVA arrin fitore HISTORIKE
»
Article Logic
Execution time: 0.008948802947998
array(1) { ["section"]=> string(70) "gjendet-i-vdekur-ne-nje-shkurre-masakrohet-futbollisti-i-njohur-139529" }