Gjendet i vdekur një bari në Delvinë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:03 07-09-2015 Gjendet i vdekur një bari në Delvinë Foto ilustruese

Gjendet i vdekur një bari nëmaline Pigadhës në Delvinë.

Bariu E.Nora, 34 vjeç, prej kohësh punonte në këtë zonë.

Policia ende nuk bën me dije rrethanat dhe shkaqet e vdekjes së bariut ndërsa mësohet se ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të nisur hetimet e për të zbardhur gjithçka nga vdekja e bariut E. Nora.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prezantohet “obelisku” i ri në Tiranë (Foto)
Tjetër avion me drogë Shqipëri- Itali, zbardhen emrat e dy shqiptarëve të arrestuar »
Article Logic
Execution time: 0.011492967605591
array(1) { ["section"]=> string(42) "gjendet-i-vdekur-nje-bari-ne-delvine-20136" }