Gjendet i vdekur shqiptari në një depo në Greqi, policia: Ishte i gjakosur

Publikuar tek: rajon, më 18:54 26-02-2020 Gjendet i vdekur shqiptari në një depo në Greqi, policia: Ishte i gjakosur Foto ilustruese

Një burrë shqiptar është gjetur i pajetë në një depo në Greqi.

Mësohet 55-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është gjetur ditën e shtunë në fshatin Shën Seraphim, ndërkohë që lajmi është bërë i ditur sot. 

Sipas mediave helene, bazuar tek informacionet e policisë, mësohet se burri ka qenë i gjakosur në fytyrë.

Ndërkohë po hetohet mbi shkaqet e vdekjes së tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084080696105957
array(1) { ["section"]=> string(79) "gjendet-i-vdekur-shqiptari-ne-nje-depo-ne-greqi-policia-ishte-i-gjakosur-196554" }