Gjendet i vdekur studenti shqiptar në itali, dyshime për vetëvrasje

Publikuar tek: aktualitet, më 10:08 28-09-2019 Gjendet i vdekur studenti shqiptar në itali, dyshime për vetëvrasje Foto ilustruese

Një student me origjinë shqiptare u gjet i vdekur mbrëmjen e djeshme në Xhenova.

20-vjeçari u gjet nga një kalimtar i rastit, i cili po kalonte pranë rrugës ‘’Corso Europa’’, në afërsi të stadiumit ‘’Carlini’’.

Ekipet e ndërhyrjes së shpejtë dhe forcat  e rendit zbarkuan në terren. Sipas informacioneve të para, dyshohet se i riu mund të ketë nga një lartësi prej 4m, ndërsa bluza e tij është e shpuar. Autoritetet italiane nuk përjashtojnë mundësinë që studenti mund të ketë kryer vetëvrasje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030431032180786
array(1) { ["section"]=> string(73) "gjendet-i-vdekur-studenti-shqiptar-ne-itali-dyshime-per-vetevrasje-180069" }