Gjendet i vetëvaruar në banesë një person, dyshimet e para

Publikuar tek: aktualitet, më 10:19 09-03-2018 Gjendet i vetëvaruar në banesë një person, dyshimet e para

Një 60-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesë nga familjarët e tij. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Përrenjasit. Policia sqaron se viktima është Sh.R., 60 vjeç.

 Sakaq, nga veprimet e para, gjatë kqyrjes së kufomës nuk u konstatuan shenja dhune apo dëmtime të tjera. Shkak i vetëvarjes dyshohet të ketë qenë depresioni.

 Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Njohja në Belgjikë dhe ndarja e qirasë, si e vrau shoku i ngushtë 36-vjeçarin në Fier (DETAJET)
Agur Vrenozi humbi jetën e tij për të shpëtuar një jetë tjetër, kryebashkiaku merr vendimin e madh »
Article Logic
Execution time: 0.021317005157471
array(1) { ["section"]=> string(64) "gjendet-i-vetevaruar-ne-banese-nje-person-dyshimet-e-para-112700" }