Gjendet i vetëvrarë një burrë në Gjirokastër, ishte vetëm në shtëpi

Publikuar tek: aktualitet, më 17:50 02-12-2020 Gjendet i vetëvrarë një burrë në Gjirokastër, ishte vetëm në shtëpi Foto ilustruese

Një ngjarje tragjike raportohet nga qyteti i Gjirokastrës. Një 55-vjeçar është gjendur i vetëvarur në banesën e tij në lagjen “11 janari”.

Mësohet se viktima ka ndërmarrë aktin e rëndë në një moment që as djali dhe as bashkëshortja nuk ndodheshin në shtëpi.

Burri me iniciale L.D., kishte në pronësi një lavazh, dhe aty pranë kishte edhe banesën.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që policia po heton të gjitha pistat dhe ka marrë në pyetje edhe familjarët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHIFRA TRAGJIKE/ 17 qytetarë humbin jetën nga COVID në 24 orët e fundit, shënohen më shumë se 700 raste të reja
I skualifikuar 2 herë nga KED për garën në ‘Kushtetuese’, Apeli Administrativ refuzon kërkesën e Eugen Papandiles »
Article Logic
Execution time: 0.0097827911376953
array(1) { ["section"]=> string(73) "gjendet-i-vetevrare-nje-burre-ne-gjirokaster-ishte-vetem-ne-shtepi-229937" }