Gjendet i vrarë me armë zjarri një djalë 20 vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 13:08 30-05-2017 Gjendet i vrarë me armë zjarri një djalë 20 vjeçar

 

Një i ri është gjetur i pajetë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kurdari të Klosit dhe trupi i viktimës u gjet nga familjarët e tij. 

Sipas të dhënave të para nga policia, dyshohet se vdekja e Julian Çelikut ka ardhur nga një e shtënë me armë zjarri. 

Paraprakisht dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu një shtetas ë njërën nga dhomat e banesës.

Policia tha se arma e gjahut është me leje në emër të babait të tij. Nga veprimet e para të kryera në vendngjarje nga grupi hetimor dyshohet se vetvrasja ka ndodhur si pasojë e depresionit. Grupi hetimor në vendngjarje po vijon veprimet për përcaktimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia dhe Task-Forca heqin rrethimin e paligjshëm në një lokal në Tiranë (FOTOT)
Kryebashkiaku Veliaj nderon kryebashkiakun e Vienës, Häupl me “Çelësin e Tiranës” »
Article Logic
Execution time: 0.012339115142822
array(1) { ["section"]=> string(56) "gjendet-i-vrare-me-arme-zjarri-nje-djale-20-vjecar-80516" }