Gjendet kufoma e një mashkulli të paidentifikuar në Durrës (Përshkrimi)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:03 27-03-2017 Gjendet kufoma e një mashkulli të paidentifikuar në Durrës (Përshkrimi)

Një tjetër trup i pajetë është gjetur diën e sotme nga patrulla detare në zonën e Bishtit të Pallës.

Kufoma është gjetur rreth 30 metra në det dhe është i seksit mashkull, rreth 40-45 vjeç. Sipas informacionit paraprak nga policia nga kqyrja e kufomës nuk janë identifikuar shenja dhune. Viktima rreth 175 cm, ka veshur pantallona të zeza, atlete ngjyrë kafe dhe jelek shpëtimi. Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kjo është kufoma e tretë e gjetur brenda 3 ditëve në bregdetin e Durrësit, duke e thelluar misterin se kush po i shkakton viktimat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kushtetuesja zbardh vendimin për Aldo Baren: Gjykata e Lartë i shkeli këto të drejta
Shpërthen në ecje makina e policisë në Vlorë, çfarë kishte brenda »
Article Logic
Execution time: 0.010735988616943
array(1) { ["section"]=> string(75) "gjendet-kufoma-e-nje-mashkulli-te-paidentifikuar-ne-durres-pershkrimi-73284" }