Gjendet në det kufoma e 35- vjeçares shqiptare

Publikuar tek: aktualitet, më 09:36 22-05-2017 Gjendet në det kufoma e 35- vjeçares shqiptare

Një trup i pajetë i një shqiptareje është gjetur ditën e djeshme në ujërat e Timanit në Itali.

Mediat italiane bëjnë me dije se ende nuk është zbuluar identiteti i viktimës.

Mësohet se gruaja shqiptarë është diku tek 35 vjeç dhe është gjetur në ujërat e plazhit San Giuliano-s nga disa kalimtarë të rastësishëm.

Policia po vijon hetimet por dyshohet se kemi të bëjmë me vetëvrasje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eksploziv në një lokal, forca të shumta policore rrethojnë zonën
Dy aksidente në autostradën Tiranë-Durrës, vetëm pak metra larg njëri-tjetrit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010802984237671
array(1) { ["section"]=> string(51) "gjendet-ne-det-kufoma-e-35-vjecares-shqiptare-79490" }