Gjendet një 30 vjeçar i vdekur në mes të rrugës në Vaun e Dejës, viktima është qëlluar me plumb në kokë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:43 09-08-2020 Gjendet një 30 vjeçar i vdekur në mes të rrugës në Vaun e Dejës, viktima është qëlluar me plumb në kokë (EMRI) Ilustruese

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në mes të rrugës në Vaun e Dejës.

Bëhet me dije se viktima është Gjin Ndoj, 30 vjeç.

Viktima është qëlluar me armë zjarri në kokë, dhe më pas ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shkjezë.

Ende nuk ka detaje të tjera lidhur me këtë ngjarje të rëndë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010818958282471
array(1) { ["section"]=> string(114) "gjendet-nje-30-vjecar-i-vdekur-ne-mes-te-rruges-ne-vaun-e-dejes-viktima-eshte-qelluar-me-plumb-ne-koke-emri-216549" }