Gjendet një 43-vjeçar i vdekur brenda makinës, ku dyshon policia

Publikuar tek: aktualitet, më 19:39 23-11-2018 Gjendet një 43-vjeçar i vdekur brenda makinës, ku dyshon policia Foto ilustruese

Një 43-vjeçar është gjetur i pajetë brenda makinës së tij në Dobraç të Shkodrës.

Sipas policisë shtetasi me inicialet A.H, banues në fshatin Bardhaj është gjetur i vdekur ne mjetin tip Benz me targa AA 794 MK rreth orës 17:15.

Paraprakisht dyshohet se 43-vjeçari ka pësuar infarkt dhe më pas makina ka dalë nga rruga. Vijon puna për zbardhjen e plotë të ngajrjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë po ndodh në Vlorë? Pas tritolit raportohen të shtëna me armë
Vazhdojnë të shtënat me armë zjarri në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.01187801361084
array(1) { ["section"]=> string(70) "gjendet-nje-43-vjecar-i-vdekur-brenda-makines-ku-dyshon-policia-142634" }