Gjendet një gomone 9 metra në Pyllin e Sodës, detajet që habitën hetuesit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:07 12-05-2017 Gjendet një gomone 9 metra në Pyllin e Sodës, detajet që habitën hetuesit

Gjendet një gomone 9 metra e gjatë në një magazinë në Pyllin e Sodës, Vlorë. Gomonia dyshohet se do përdorej për trafik të lëndëve narkotike.

Hetuesit kanë vënë re se gomones i janë ndryshuar të dhënat dhe motorët ( i janë vendosur 2 motorë me 350 kuaj fuqi) duke u modifikuar për të përballuar det deri në 8 ballë.

Pronar i gomones është një 30 vjeçar i cili po hetohet në gjendje të lirë ndërsa policia vijon kontrollet në zonën përreth.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohen detaje të reja për atentatin ndaj pronarit të diskos në Sarandë, gjendet “Benzi” i vjedhur për Krishtlindje
Nxënësit e shkollës 9-vjeçare në Lushnje përfundojnë në spital, shkak i helmimit dyshohet uji i ndotur »
Article Logic
Execution time: 0.010841846466064
array(1) { ["section"]=> string(78) "gjendet-nje-gomone-9-metra-ne-pyllin-e-sodes-detajet-qe-habiten-hetuesit-78402" }