Gjendet një GRANATË pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:16 21-09-2020 Gjendet një GRANATË pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë Ilustruese

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë.

Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha në drejtim të Spitalit Ushtarak.

Granata është e ndryshkur dhe pa ndezëse, ndërsa drejt vendngjarjes janë nisur policia dhe forcat xheniere.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 21.09.2020, rreth orës 18:05, në Laprakë, në një shkurre është gjetur një granatë dore e vjetër, e ç’aktivizuar. Granata është marrë nga forcat xheniere pa asnjë problem.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013398885726929
array(1) { ["section"]=> string(81) "gjendet-nje-granate-prane-baneses-se-ish-komandantit-te-fnsh-se-ne-laprake-221163" }