Gjendet një pako e dyshimtë në një trotuar në Vlorë, dyshohet si lëndë plasëse

Publikuar tek: aktualitet, më 12:37 04-06-2020 Gjendet një pako e dyshimtë në një trotuar në Vlorë, dyshohet si lëndë plasëse Foto ilustruese

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Vlorë gjatë natës.

Një pako e dyshimtë është gjetur gjatë orëve të natës në Vlorë.

Mësohet se pakoja është konstatuar në një trotuar rruge në lagjen “28 Nëntori”.

Sakaq, bëhet me dije se pakoja është marrë nën administrim forcat xheniere.

Ndërkohë grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096719264984131
array(1) { ["section"]=> string(84) "gjendet-nje-pako-e-dyshimte-ne-nje-trotuar-ne-vlore-dyshohet-si-lende-plasese-209035" }