Gjendet një person i pajetë hedhur në kanalin anës rrugës

Publikuar tek: aktualitet, më 12:35 24-11-2015 Gjendet një person i pajetë hedhur në kanalin anës rrugës Foto ilustruese

Gjendet një person i pajetë në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin.

Personi i pajetë, ende i paidentifikuar, ëhstë gjetur në një kanal anës rrugës. Mësohet paraprakisht se kufoma është gjetur në një karrige invalidi.

Menjëherë është njoftuar policia e cila ka shkuar në vendngjarje për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së mistershme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « QSUT/ Beqaj: Spitali furnizohet normalisht me ujë, Deputetja e PD Deda: Po te Kirurgjia?
Punonjësit e Vodafone Albania dhurojnë gjak »
Article Logic
Execution time: 0.012284994125366
array(1) { ["section"]=> string(63) "gjendet-nje-person-i-pajete-hedhur-ne-kanalin-anes-rruges-26167" }