Gjendet një person i vdekur në Laprakë, policia në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 20:53 04-07-2015 Gjendet një person i vdekur në Laprakë, policia në vendngjarje Foto ilustruese

Një trup i pajetë është gjetur në një banesë në zonën e Laprakës në Tiranë.

Identiteti i personit nuk bëhet ende i ditur sikurse edhe shkaqet e vdekjes së tij mbeten ende mister. Policia ka shkuar me urgjencë në vendngjarje dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe identitetin e personit të gjetur pa jetë në banesë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndalohet punonjësi në Bankën e Nivelit të Dytë, iu gjetën regjistrime pornografike me të mitur
Federata e Shoqatave Shqiptare në Greqi letër të hapur Bushatit: Jemi 550 mijë shqiptarë që s’dimë ç’na pret nesër »
Article Logic
Execution time: 0.011283874511719
array(1) { ["section"]=> string(67) "gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-laprake-policia-ne-vendngjarje-15357" }