Gjendet një person i vdekur në mesnatë, dyshimet e para të policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:18 23-02-2018 Gjendet një person i vdekur në mesnatë, dyshimet e para të policisë ilustruese

Gjendet i vdekur një person në orët e vona të natës së mbrëmshme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Halilaj në Lushnjë, rreth orës 23:40. Sipas të dhënave paraprake të policisë, është gjetur i mbytur një 71-vjeçar , i cili mendohet se ka rënë aksidentalisht në kanal me biçikletë.

“Në datën 22.02.2018, rreth orës 23:40, në fshatin Halilaj, është gjetur nga familjarët në kanalin me ujë shtetasi T.B, 71 vjeç, i cili nga hetimet paraprake rezulton të ketë rënë nga biçikleta dhe është mbytur. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, sqaron zyrtarisht policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmi me thikë, pas 3 orësh në polici flet për herë të parë trajneri i Vllaznisë: Erdhi i fshehur me kapele dhe xhup deri te goja
Skandal në Fier, punonjësi i morgut 'biznes' me të vdekurit (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010152101516724
array(1) { ["section"]=> string(73) "gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-mesnate-dyshimet-e-para-te-policise-111170" }