Gjendet një person i vdekur tek Liqeni Artificial, si u sinjalizua policia

Publikuar tek: aktualitet, më 12:00 04-01-2017 Gjendet një person i vdekur tek Liqeni Artificial, si u sinjalizua policia

Një trupi i pajetë është gjetur pak më parë tek Liqeni Artificial në Tiranë.

Burime të policisë bëjnë me dije se trupi i pajetë është identifikuar si i shtetasit me iniciale E. R 50-vjeç.

Nga informacionet paraprake mësohet se rreth orës 11:20 policia ishte njoftuar nga kalimtarët se një person po tentonte të futej në liqen, por kur kanë shkuar kanë gjetur trupin e pajetë në afërsi të Digës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vjedh zyrën arkitekturore në Tiranë, arresohet 31-vjeçari (Emri)
Vjedhin vajin e transformatorit të energjisë elektrike, arrestohen në flagrancë 2 persona (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.010867118835449
array(1) { ["section"]=> string(79) "gjendet-nje-person-i-vdekur-tek-liqeni-artificial-si-u-sinjalizua-policia-64569" }