Gjendet një tjetër tenxhere me para të bankës që u grabit pranë Rinasit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:03 18-02-2017 Gjendet një tjetër tenxhere me para të bankës që u grabit pranë Rinasit

Një tjetër tenxhere me para është gjetur nga policia në kuadër të aksionit “Patriot”. Tenxherja është gjetur në Bathore, pranë shtëpisë së Admir Çerpjes.

Çerpja u arrestua nga policia si i dyshuar për grabitjet e dy bankave në dhjetor të 2015-ës dhe shkurt të 2017-ës, në rrugën e Rinasit.

Deri më tani policia ka njoftuar për zbulimin e disa tenxhereve me para në shtëpitë e të akuzuarve, por nuk ka bërë të ditur shumën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tumoret po vrasin me shpejtësi shqiptarët, ekspertët: Nëse nuk merren masa, sëmundja do shkaktojë katastrofë
Tiranë, var veten 23 vjeçari në ambientet e paraburgimit të 302, ishte dënuar për plagosje të lehtë »
Article Logic
Execution time: 0.010634899139404
array(1) { ["section"]=> string(77) "gjendet-nje-tjeter-tenxhere-me-para-te-bankes-qe-u-grabit-prane-rinasit-69168" }