Gjendet një trup i dekompozuar në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:06 08-11-2019 Gjendet një trup i dekompozuar në Tiranë Foto ilustruese

Një trup i pajetë, i dekompozuar është gjetur brenda një ndërtese në Tiranë.

Policia sqaron se godina ka funksionuar më parë si kabinë elektrike ndërsa trupi i pajetë është identifikuar dhe i përket shtetasit R. Z.,39 vjeç.

“Nga kqyrja paraprake e trupit të pajetë, nuk janë konstatuar shenja dhune, apo dëmtime  nga ndonjë faktor tjetër. Dyshohet se shkaku i vdekjes është  për shkaqe natyrale”, njofton policia.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017532110214233
array(1) { ["section"]=> string(47) "gjendet-nje-trup-i-dekompozuar-ne-tirane-185186" }