Gjendet një trup i pajetë në Gjirokastër, është mashkull por nuk dihet identiteti

Publikuar tek: aktualitet, më 12:57 15-04-2015 Gjendet një trup i pajetë në Gjirokastër, është mashkull por nuk dihet identiteti Foto ilustruese

Një trup i pajetë është gjetur në lagjen “Zinxhira” në qytetin e Gjirokastrës.

Konfirmohet që trupi i pajetë është i gjinisë mashkullore por ende nuk dihet identiteti i tij dhe rrethanat që kanë shkaktuar vdekjen e tij. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia arreston drejtorin në ministrinë e Shëndetësisë, ngiste makinën në gjendje të dehur
Partitë opozitare të Kosovës në protestë, lyejnë Gjykatën me të zezë »
Article Logic
Execution time: 0.012984037399292
array(1) { ["section"]=> string(85) "gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-gjirokaster-eshte-mashkull-por-nuk-dihet-identiteti-8794" }